Hakkımızda

Apptakı, profesyonel ve nitelikli ekibiyle yıllardır takı ve aksesuar sektöründe özgün bir duruşun temsilcisi haline gelmiştir. Binlerce kişinin beklentisi ve beğenisi doğrultusunda kaliteli şık ve modern tasarımları ile çıktığı bu yolda bir çok başaraya ulaşmıştır. Doğal taş, pirinç metal, zamak metal, ahşap, uv baskı ile usta ellerde hazırlanan takı, aksesuar, tablo, medikal ürünler Apptakı'nın sektörde her gün büyüdüğünün bir göstergesidir. Markalaşma da istikrarlı bir yol izlemiş kurumsal ve güvenli adımlar atan Apptakı müşteri memnuniyeti ile aldığı harika dönüşlerle beraber ürün çeşitliliğinide zenginleştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Yenikçiliğin yanında tarihin ruhunuda yansıtması rakiplerinden bir adım daha öne taşımıştır.  

Güvenli alışveriş sistemini e-ticaret sistemine taşıyan firmamız doğal şifalı ve mucizevi taşlar ile burca ve rahatsızlığa göre doğal taş takı ve obje çeşitliliği sunmaktadır. Ürünlerde kullandığımız doğal taşlar birinci sınıf üst düzey kalitede ürünlerdir. Firmamız tarafından özenle seçilmektedir. Çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin gücünüde arkamıza alarak her geçen gün kalitemizi daha üst sıralara taşımaksa yegane hedefimizdir.

Geniş ürün yelpazemizi beğeninize sunmak ile kalmadık. Sizlere her yerde ulaşabilmek adına Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Amazon, Epttavm, Aliexpress ve Etsy platformlarında da mağazalarımızı açtık. 2017 yılında çıktığımız bu serüvende bizleri yanlız bırakmayan siz müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Uygun fiyatlı kaliteli ürünleri ile her geçen gün sizlere sunmaktanda onur duyarız. Apptakı, olarak marka tescil belgemizin ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ETBİS sistemine kayıtlı olduğumuzuda belirtmek isteriz. İnternet üzerinden alışveriş yaparken bu kriterlere dikkat etmenizi öneririz. 


Neden Apptakı?

Apptakı 2017 yılında ilk Atölyesini Kurmuştur. E-Ticaret Sektöründe 2017 yılından beri hizmet sunmaktadır. ''İnternette Güvenli Alışveriş'' İlkesini Prensip Edinmiştir. Takı sektöründe kendini ispatlamış firmalardan biridir. Şuanda Türkiye de toptan ve perakende olmak üzere bir çok satış ağı mevcuttur. Kurulduğu günden bu yana perakende olarak ortalama yıllık 30 bin mutlu müşteriye ulaşmaktadır. 

Kalite Yönetimi 

Üretim aşamasında yıllardan gelen tecrübe ile devam eden, hataları kayıt altında tutan ve bu hataları iyileştirip yenilikçi olarak yoluna devam eden bir firmadır. 

Saygı ve sevgilerimizle, 

Apptaki.com Ekibi.
 
Firma Ünvanı: APPTAKI TASARIM ATÖLYESİ
Yükleniyor...